.

.

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ Поздрав Картичка Зимски Празник Божиќ Картички Кутија Поставена Хоризонтална Ориентација Печатени Пред Само Избрани, со Пл

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Среќен Божиќ Поздрав Картичка Зимски Празник Божиќ Картички Кутија Поставена Хоризонтална Ориентација Печатени

Мислење на купувачите:

DEN 743.76
Износ
Залиха

БОЖИЌ КАРТИЧКИ КУТИЈА СЕТ : Празник Божиќ честитки за да ги сакате вашите пријатели, познаници, и најблиски среќен празник.БОЖИЌ КАРТИЧКИ КУТИЈА СЕТ : Празник Божиќ честитки за да ги сакате вашите пријатели, познаници, и најблиски среќен празник.БОЖИЌ КАРТИЧКИ КУТИЈА СЕТ : Празник Божиќ честитки за да ги сакате вашите пријатели, познаници, и најблиски среќен празник.БОЖИЌ КАРТИЧКИ КУТИЈА СЕТ : Празник Божиќ честитки за да ги сакате вашите пријатели, познаници, и најблиски среќен празник.ПЕЧАТЕНИ ПРЕД САМО : На поздрав карти се печатат само на предната страна & празно на грб.ДИМЕНЗИИ : Картички се достапни во различни големини како 5" X 3.5", 5.5" X 4.25", 6" X 4", 7" X 5" & вклучува соодветната големина пликови.Картичката & плик мерка се разликува во зависност од големината.За други големини, ве молиме да проверите на нашата другите огласи.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : станот поздрав картичка е полна боја на отпечатена на висок квалитет.Картичката е отпечатен на 14 pt.хартија карта на акции сјај за елеганција и дополнителна издржливост со воден слој да се даде честитки убав сјај.ЧЕСТИТКИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : да се Обезбеди секогаш треба честитки на рака, за кога приликите се јавуваат во текот на целата година.Ова е оригинален дизајн и не го опфаќа сјајот, втиснување или фолија печат.Сите наши поздрав картички се создадени и се печатени во U. S. Празник Божиќ честитки за да ги сакате вашите пријатели, познаници, и најблиски среќен празник.ЧЕСТИТКИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : да се Обезбеди секогаш треба честитки на рака, за кога приликите се јавуваат во текот на целата година.Ова е оригинален дизајн и не го опфаќа сјајот, втиснување или фолија печат.Сите наши поздрав картички се создадени и се печатени во U. S. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : станот поздрав картичка е полна боја на отпечатена на висок квалитет.Картичката е отпечатен на 14 pt.хартија карта на акции сјај за елеганција и дополнителна издржливост со воден слој да се даде честитки убав сјај.Со сопствен бизнис поздрав картички, можете и да го извести клиентите по пошта да ги споделите со нив знаат дека имаат продажба на одреден датум.Ако сте хостинг настан или присутните шоу, ова е одличен начин да се шири пораката.Користете Рамен Честитки за Алармирање Луѓе на Претстојните Продажба.Ви посакувам Многу Среќен Божиќ.!.

Декларирани својства

Најдобри предлози