.

.

Tebery 300 Пакет Бела Хартија Кафе Чаши 7oz за Еднократна употреба Хартија Првенство за Вода, Сок, Кафе или Чај

Tebery 300 Пакет Бела Хартија Кафе Чаши 7oz за Еднократна употреба Хартија Првенство за Вода, Сок, Кафе или Чај

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Направени од премиум храна одделение хартија, има топли Пијалаци до 194 степени Ф валани rim е за цврстина и сила за да се спречат несакани spills.На обложени полиетилен поставата го прави овој течење отпорни на хартија првенство што нема да се добие слаб или влажен.Мерења : горниот дијаметар од 2.8" , дното дијаметар 2.1", висина 2.9", има 7oz течност капацитет.Вредноста пак на 300 чаши за семејството, канцеларија, ресторан, свадби, црквата господна вечера (причест) и партијата ги користи.На обложени полиетилен поставата го прави овој течење отпорни на хартија првенство што нема да се добие слаб или влажен.Овие 7oz кафе чаши се во совршена големина кога вие само сакате да го зграби брзо чаша со кафе или чај.Уживате во вашите омилени пијалоци со овие средни хартиените чаши, особено за мали Cappuccino, двојно Еспресо, Macchiato или чај.

Декларирани својства

Најдобри предлози