.

.

Avima Бебе 9 оз Тренер Sippy Чаши, Сина (Сет од 2)

Avima Бебе 9 оз Тренер Sippy Чаши, Сина (Сет од 2)

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

2 парче тренер sippy првенство сет со 1 бонус среден проток силиконска брадавица.Куп # 1 - Користете се со Дуо-Flo широк врат силиконска брадавица или не истури силикони spout.Куп # 2 - Не истури тешко spout. 100% истури-доказ.Двете чаши со тренер рачки - лесно за бебе да зафат и задржете.Сите Avima производи се направени со највисоки стандарди за безбедност и се слободни од BPA, ПВЦ, phthalates и поликарбонат.Нашиот тренинг купот на собата доаѓа со патентирана Duo-Flo брадавица (среден проток) да им помогне лесно транзиција вашето бебе од шишиња за да чаши.

Декларирани својства

Најдобри предлози