.

.

20oz Гимнастик Кригла, Dragonfly, Персоналните Гравирање Вклучени (Бела)

20oz Гимнастик Кригла, Dragonfly, Персоналните Гравирање Вклучени (Бела)

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

Дали сте во потрага за секојдневно патување партнер?Оваа кригла ќе го направите на работа, без разлика дали сте на вашиот начин на заводот, училиште, или дури и долгиот пат патување.Персоналните само начинот на кој што сакате!Секое патување кригла е ласерски гравирани со сликата што можете да ги видите во фото заедно со вашето име или сопствен текст.Кафе?Чај?Сок?Оваа кригла може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно!Нејзините двапати ѕид изолирани од не ' рѓосувачки челик изградба ќе го задржи 20 унци на вашиот омилен пијалок топла или ладна, за неколку часа!.Даде како подарок за некој посебен или даде на вашите пријатели во канцеларијата.Замислете изгледот на нивното лице кога ќе го видат своето сопствено име врежани право на кригла!.Ние гарантираме дека дизајнот и текст нема да исчезнат, бидејќи ние ласерски engrave тоа право врз кригла.Доаѓа со сит монтирање капак за да помогне да се спречи spills.

Декларирани својства

Најдобри предлози