.

.

Littlearth Жените МАК Кливленд Browns Боја Сјај Скитам Чанта, Една Големина, Розова

Littlearth Жените МАК Кливленд Browns Боја Сјај Скитам Чанта, Една Големина, Розова

Мислење на купувачите:

DEN 1055.76
Износ
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Украсени со превез на вашиот омилен тим логото.Прилагодливи пад за околу рака може да оди до 30".Вклучува 2 внатрешни работи коса црта џебови и 1 внатрешни работи zip џеб.Патент затворање да се обезбеди вашите објекти да останат безбедни.Рака мие, линија сува, не железо.Украсени со превез на вашиот омилен тим логото.Заличи било облека додека поддршката на вашиот омилен тим со Малку на Земјата Боја Сјај Скитам чанта.Најголемиот чанта во колекцијата, на скитам чанта е совршен за секој ден се користи и за патување.Со прилагодливи рака, внатрешни џебови и патент затворање, чанта е супер функционална додека grommet детали, француски шевовите и топла розова внатрешни работи покривачки направи чанта стилски, како и.

Декларирани својства

Најдобри предлози