.

.

Пластичен Багажник за Микро Центрифуга Цевки (0.5 ml да 1.5 ml), Комора за Складирање, 72 Позиции

Пластичен Багажник за Микро Центрифуга Цевки (0.5 ml да 1.5 ml), Комора за Складирање, 72 Позиции

Мислење на купувачите:

DEN 223.20
Износ
Залиха

Материјал : Полипропилен, Autoclavable на 250 степени F и 15psi за 20 минути.Дупка со дијаметар од:11.7 mm.Погоден за микро центрифуга цевки(0.5 ml да 1,5 ml).Замрзнувач безбедно.Транспарентен Капак за лесно прегледување. 72 Позиција:6 линии*12 колони.

Декларирани својства

Најдобри предлози