.

.

Поли Торба Човек Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 18, Жолта, 50/Случај

Поли Торба Човек Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 18, Жолта, 50/Случај

Мислење на купувачите:

DEN 1125.60
Износ
Залиха

Го привлече вниманието со овие светла, сјајна, Обоени Мејлинг Цевки.Се користи за да се идентификуваат или да категоризираат различни видови на документи или конверзација.Силна, 3-ply, спирала рана изградба.Печат со бела пластика крајот капи вклучени.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии.

Декларирани својства

Најдобри предлози