.

.

Поли Торба Човек Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 2 x 30, Kraft, 50/Случај

Поли Торба Човек Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 2 x 30, Kraft, 50/Случај

Мислење на купувачите:

DEN 1534.80
Износ
Залиха

Економски Kraft Crimped Крајот Цевки печат од pinching краевите.Цевки се брзо и лесно да се затвори и да останат затворени - нема потреба за лента.Завршува со отворен лесно овозможувајќи им да се употребуваат.Цевки, исто така, се рециклираат.Димензии наведени се употребливи простор во внатрешноста на цевката.Вистинскиот цевка должини се подолги.

Декларирани својства

Најдобри предлози