.

.

Медуза Саќе Украси - Желе Риба Хартија Фенери и Сирена се Чувствува Табела Централен - Ocean/Подводни/Под Морето Бебе Туш/Роденден Материјали Малата Сирена Девојки Ро?

Медуза Саќе Украси - Желе Риба Хартија Фенери и Сирена се Чувствува Табела Централен - Ocean/Подводни/Под Морето Бебе Туш/Роденден

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

【Пакетот Вклучува】- 3 Парчиња медуза хартија honeycombs & 3 видови сирена партија чувствува табела centerpieces, кои се направени од филц : star риба*2 парчиња, морски коњ*2 парчиња и корални*2 парчиња. 【Материјал】- Медуза honeycombs се направени од хартија и мрежа.Додадете онанирачки се чувствуваат на партијата, а на различни бои се направи ни се почувствува магијата на океанот. 【Голема Партија Материјали】-Костум на сирена, под морето), birthday (роденден партии и настани.Материјалот е еколошки и рециклираат. 【Лесен за Употреба】Ќе треба да се соберат оваа медуза honeycombs и се чувствува табела centerpieces. 【Дизајн】На спирала медуза honeycombs додава онанирачки се чувствуваат на партијата, а на различни бои се направи ни се почувствува магијата на океанот.Се создаде убава сирена светот дека ќе поднесе жалба до сите девојки и потопи вашите гости во магијата на океанот.Спиралата медуза honeycombs додава онанирачки се чувствуваат на партијата, а на различни бои се направи ни се почувствува магијата на океанот.Се создаде убава сирена светот дека ќе поднесе жалба до сите девојки и потопи вашите гости во магијата на океанот.Материјал : Хартија.Големина на : (приближно)23cm во diam, 60cm/23.6" виси во должината Костум на сирена партија декорација, малата сирена роденден, океанот тематските лица, одговараат за мало девојче, момче, ќерка, дете, дете, жена, возрасни и било пријатели.Да се направи оваа позадина менито што се нагласува како централен на сите ваши сирена тематските декорации Нашите Сирена украси поставено дека може да се постави било каде е тука да ви помогне, тоа посебно роденден на примачот, како и на гостите имаат незаборавно време.

Декларирани својства

Најдобри предлози