.

.

9Pcs Денот на Вљубените Партија Оркестарот Саќе Централен за Маси Украси Валентин Љубов Срцето Прстен Подарок Кутија Симпатична Мечка Купидон Цртан филм Хартија Са?

9Pcs Денот на Вљубените Партија Оркестарот Саќе Централен за Маси Украси Валентин Љубов Срцето Прстен Подарок Кутија Симпатична Мечка

Мислење на купувачите:

DEN 328.56
Износ
Залиха

♥Симпатична Денот на Вљубените Декорација за Полнење - 9 Pcs денот на вљубените партија оркестарот саќе украси, Тие се има на секој 6 инчи со 9pcs honeycombs centerpieces во различни дезени. ♥ Одличен Материјал - Нашите Денот на Вљубените табела centerpieces е направен од хартија, картон, секој модел е многу светла, убава, полна со слатка и романтична атмосфера, голем денот на вљубените декорација за романтична ноќ. ♥ Романтични Комплет - Нашите Денот на Вљубените саќе централен со класична слатка patters се комбинација може да ви донесе романтична атмосфера во вашиот денот на вљубените партија, да им даде на вашиот љубовник, сопруга, дечко или девојка, на семејството, на изненадување и незаборавна ноќ. ♥ Совршена Декорација - Нашата слатка љубов срце облик со цртан филм саќе centerpieces комплет е погодна за многу слатка датум, сцени и забава како денот на Вљубените, годишнина, роденден, предлог, свадба, или само за романтична вечер. ♥ Погоден за Повеќе Романтична Сценарија - Нашата љубов за Денот на Вљубените Партија Оркестарот Саќе Централен комплет може да се декорирани во различни сцени, I LOVE U срце облик на балон Саќе се совршени колекции за романтична вечер, совршена комбинација го прави совршен Денот на Вљубените за вас и вашиот сакан.Денот на вљубените Оркестарот Саќе Централен Партиски Материјали за Полнење Овие Вљубените саќе централен погоден за планирање изненадување партија како Денот на Вљубените партија, годишнина, ангажирање свадба, изненадување предлог настан, или дури го користите како дом или канцеларија украс за романтична ноќ.Овие симпатична и слатка саќе централен ќе ви донесе и вашата сопруга, сопруг, дечко, девојка или вашиот љубовник изненадување и романтична атмосфера.Спецификација на производот ❥9pcs во различни форми тема, постојат прстени, cupids, љубов форми балони, подарок кутии, симпатична мечка итн. ❥9pcs за 6 инчен Денот на Вљубените Оркестарот Саќе Централен Партиски Материјали за Полнење.Работењето процес за : 1 : откине налепница на саќе топката. 2 : да се Држи на саќе топката на фиксна област на картичката. 3 : Повторување на другата страна од картичката. 4 : Стави застане на табела 5 : Тоа ќе биде ви донесе романтични и слатка атмосфера.

Декларирани својства

Најдобри предлози