.

.

Bioptechs 1907-250 Празно Заптивка, 0.25 mm Дебелина (Пакување од 5)

Bioptechs 1907-250 Празно Заптивка, 0.25 mm Дебелина (Пакување од 5)

Мислење на купувачите:

DEN 1159.92
Износ
Залиха

0.25 mm дебелина.Пакет од 5. 0.25 mm Дебелина (Пакување од 5).Асортиман на 30, 40mm силиконски круг дихтунзи има 14x22mm и 30мм круг внатрешни cutouts плус ќорци на секој дебелина користи со FCS2 или FCS3 комори.

Декларирани својства

Најдобри предлози