.

.

ЗАВИСТА КОЛЕКЦИЈА Catnip Исполнет Мачка Играчки е Најдобриот Роденден Мачка Подароци Дизајниран да ја Ослободат, Гушвам, Залак, може да се Додаде како Закачка Играчки

ЗАВИСТА КОЛЕКЦИЈА Catnip Исполнет Мачка Играчки е Најдобриот Роденден Мачка Подароци Дизајниран да ја Ослободат, Гушвам, Залак, може

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Трајни и добро дизајниран за вашите мачки да ја ослободат, гушвам, залак и да си игра со.СТРЕС RELIF : мачка играчки исполнет со органски catnip сигурно ќе направи вашите мачки возбудени и енергичен.Тоа е одличен начин да се стимулира вашите мачки ментално и физички, додека ги исполнуваат своите ловечки инстинкти и да се ослободи нивниот стрес.СОВРШЕН ПОДАРОК : добро дизајниран за пакување и високо-квалитетни catnip играчки ќе направи голема подароци за вашите кожен пријатели и мачка љубовници.НЕ-ТОКСИЧНИ и ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : мачка играчки се направени од не-токсични и еко-пријателски материјал, кои сите се во согласност со Ro Hs и да го ДОСТИГНЕ на стандардите.ПРОМЕНЛИВА КОМБИНАЦИЈА : Може да се додаде за да се ЗАВИДУВАМ закачка стапче или писта scratcher, предизвикувајќи нивниот интерес да се игра и да се ослободи од досада.Cupcake.Baguette.Кроасан.Сладолед.Сардина.Лигњи.Ракчиња.Лосос.

Декларирани својства

Најдобри предлози