.

.

TWDYC Pop-Up Макара Тркала Месинг Цинк Легура Имајќи Хардвер Лизгачки Вратата Ролери Туш кабина Кабината Додатоци (Боја : DW-108-8PCS, Големина : 25мм)

TWDYC Pop-Up Макара Тркала Месинг Цинк Легура Имајќи Хардвер Лизгачки Вратата Ролери Туш кабина Кабината Додатоци (Боја : DW-108-8PCS,

Мислење на купувачите:

DEN 2701.44
Износ
Залиха

Висина : 3.4 cm / 4.2 cm.Материјали : Најлон & ABS.Категорија : Pop-Up Pulleys.Дупка со Дијаметар : 12-14mm.Тркала Дијаметар : 23/25/27mm.Висина : 3.4 cm / 4.2 cm Material : Најлон & ABSCategory : Pop-Up Pulleys Hole Дијаметар : 12-14mm Wheels Дијаметар : 23/25/27mm Glass Дебелина : 4-6mm Glass Shower Вратата Wheels Higher Квалитет Тркала, многу Издржливи И Safer Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози