.

.

Yuanlia Доењето Приватност Употреба Бебе Еластичен Старечки Мулти Крошна Carseat Покрие Бебе Нега

Yuanlia Доењето Приватност Употреба Бебе Еластичен Старечки Мулти Крошна Carseat Покрие Бебе Нега

Мислење на купувачите:

DEN 364.80
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Додека Сте Во Шопинг, Оваа Маска Ја Штити Вашата Малку На Еден Од Половите На Шопинг Коли, Обезбедувајќи Одлична Алтернатива За Користење Брише Секој Пат Кога Ќе Одам До Продавница.Големина : 32x70x70 CM.Спецификации : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Нега И Чистење : Машина/рака Мие, Висат Сува.Тип : Доење Капак.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нега и Чистење : Машина/рака мие, висат dry Size : 32x70x70 CMWhile сте шопинг, оваа маска ја штити вашата малку на еден од половите на шопинг коли, обезбедувајќи одлична алтернатива за користење брише секој пат кога ќе одам до продавница.Материјал : 95% Памук,5% spandex Specifications : 100% Сосема Нов & Висок квалитет.Тип : Доење Cover Package вклучуваат : 1 PC на Доењето Cover Lightweight и лесно да се носат насекаде и во секое време!Повеќенаменското користење како старечки маска, шамија, шетач маска, столче покритие итн.Дише материјално обезбедување на вашето бебе е да дише додека доењето, или патување на столче!.

Декларирани својства

Најдобри предлози