.

.

Пинк 25Pairs(50Feets) на Спреј за Тен Тен Единствениот Заштитник Леплива Sunless за Еднократна употреба

Пинк 25Pairs(50Feets) на Спреј за Тен Тен Единствениот Заштитник Леплива Sunless за Еднократна употреба

Мислење на купувачите:

DEN 286.80
Износ
Залиха

▲ Никогаш немале спреј за тен пред тоа?Тогаш ќе може и да не знаат што нозе влошки и зошто тие така корисни. ▲ Спреј за Тен Нозе Влошки се дизајнирани специјално за спреј за тен индустрија.Тие се ниска цена, хигиенски нога заштитници. ▲ Тие се користи од страна на клиенти, бидејќи тие се многу лесен за употреба, хигиенски и отстрани ризикот од вашите клиенти добиваат темно ѓон од страна на вишокот на overspray.Овие умен малку расположливиот производи се совршени за заштита на нозете од tanner во текот спреј тан третман.Вашиот тен терапевтот ќе ви обезбеди пар за да се гарантира дека стапалата на нозете се заштитени од било скитници капки на решение што спаѓаат во внатрешноста на база на тен кабина. ▲ Нозете Влошки се "една големина која е идеална за сите' производот, но може да биде намалување на големина, ако е потребно. ▲Нозете Влошки се исклучително удобен за носење, едноставно тргни исклучување на заштитни покривки и нозете едноставно се држи до единствена на клиентот на нозе.Тие се многу лесно да пешачат и исто така може да спречи клиентот од лизгање на влажни подови или на вишокот на спреј за тен решение.Никогаш не сум имал спреј тан пред тоа?Тогаш ќе може и да не знаат што нозе влошки и зошто тие така корисни.Спреј за Тен Нозе Влошки се дизајнирани специјално за спреј за тен индустрија.Тие се ниска цена, хигиенски нога заштитници.Тие се користи од страна на клиенти, бидејќи тие се многу лесен за употреба, хигиенски и отстрани ризикот од вашите клиенти добиваат темно ѓон од страна на вишокот на overspray.Овие умен малку расположливиот производи се совршени за заштита на нозете од tanner во текот спреј тан третман.Вашиот тен терапевтот ќе ви обезбеди пар за да се гарантира дека стапалата на нозете се заштитени од било скитници капки на решение што спаѓаат во внатрешноста на база на тен кабина.Нозете Влошки се (една големина која е идеална за сите) на производот, но може да биде намален за големината ако needed The Нозе Влошки се исклучително удобен за носење, едноставно тргни исклучување на заштитни покривки и нозете едноставно се држи до единствена на клиентот на нозе.Тие се многу лесно да пешачат и исто така може да спречи клиентот од лизгање на влажни подови или на вишокот на спреј за тен решение.Дизајнирани се за еднократна употреба.фрли далеку.

Декларирани својства

Најдобри предлози