.

.

20H x 22W x 8Д Метален Куќиште, Сребро, Knockouts: Не, 1/4 Пак Latch Затворање Метод

20H x 22W x 8Д Метален Куќиште, Сребро, Knockouts: Не, 1/4 Пак Latch Затворање Метод

Мислење на купувачите:

DEN 2260.80
Износ
Залиха

Објект - Електрични Куќиште - Комплет.Комплет NEMA Рејтинг - 123 R44 X.Металик / Неметални - Метален.Материјал на Куќиште - 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Номинална Куќиште Длабочина - 8". 20'H x 22'W x 8 БИ Метален Куќиште, Сребро, Knockouts : Не, 1/4 Пак Latch Затворање Method Features Номинална Куќиште Висина - 20" Номинална Куќиште Ширина - 22" Комплет Покрие Тип - Шарки Цврсти / Избриши ги Покрие - Цврсти Затворање Метод - 1/4 Пак Latch Knockouts - Не Заврши - Недовршени Боја - Сребрена Длабочина - 8.00".

Декларирани својства

Најдобри предлози