.

.

Bestgle 6 Пакети од Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Latch Фати Менгеме Клип Фиока Hasp Затворач Патка Најавена Токи за лента со алатки, Багажникот, Случај и Градит?

Bestgle 6 Пакети од Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Toggle Latch Фати Менгеме Клип Фиока Hasp Затворач Патка Најавена Токи за

Мислење на купувачите:

DEN 237.36
Износ
Залиха

Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал, анти-корозија и издржливи и pratical. 6 парчиња за да се префрлате latch фаќа, вкупна должина : appr. 58mm; одредување дупка со дијаметар : appr. 4mm.Пролет натоварени дизајн и одлични напнатост се направи тоа, држете се цврсто додека блокирање.Овие toggle брави широко се користи во фиока, лента со алатки, градите, случај, кутија, багажникот, итн.Лесно да се инсталира, може да биде инсталиран од страна на повеќето најчесто користени завртки, идеална алатка за дом, канцеларија, продавница и така натаму.Bestgle 6 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Toggle Latches Made на 304 нерѓосувачки челик материјал, отпорност на корозија и трајни производи за долго time This објект е едноставен и практичен toggle latch фаќа, обично се користи за заклучување кутии, кутии, градите, итн.Со компактна големина и лесен за користење, што е навистина одлична алатка за дом, канцеларија, продавница и така натаму.Примена : Ладилник Truckle, Замрзнувач Камион, Електрични Кабинет, Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Спецификации : Боја : Silver Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Вкупна Должина : appr 58mm Fixing Дупка со Дијаметар : 4mm Lever ослободување големина : appr 45*16 mm Counter кука големина : appr 16*12mm Package се Вклучени : 6 x Нерѓосувачки Челик Пролет Toggle Latch Фаќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози