.

.

НАЦИОНАЛНАТА СПЕКТАР БРЕНДОВИ HHI N100-023 V1329 BLK Притисни Latch

НАЦИОНАЛНАТА СПЕКТАР БРЕНДОВИ HHI N100-023 V1329 BLK Притисни Latch

Мислење на купувачите:

DEN 1773.60
Износ
Залиха

V1329 Колонијалната црн push копчето latch.Се вклопува врати од 3/4 инчи да 1-1/4 инчи кој 1-3/4 во дупка проред Колонијалната зачукуваше заврши.Внатрешни работи заклучување обезбедува механизам за зголемена безбедност штрајк вклучени.V1329, Колонијални црна, притисни на копчето latch, се вклопува врати од 3/4" да 1-1/4", кој 1-3/4 во дупка проред Колонијалната зачукуваше заврши, внатрешни работи заклучување обезбедува механизам за зголемена безбедност штрајк вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози