.

.

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Забелешка 5 - Геометриски Срни

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај за Coolpad Забелешка 5 - Геометриски Срни

Мислење на купувачите:

DEN 357.84
Износ
Залиха

Дизајнер Случај за Coolpad Забелешка 5 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Coolpad Забелешка 5. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Coolpad Забелешка 5 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Coolpad Забелешка 5 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Coolpad Забелешка 5 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Coolpad Забелешка 5, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Coolpad Забелешка 5 со Дизајнер Случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози