.

.

LIXFDJ 200 Парчиња Мини Круг Главата 4.5 мм Метал Brads Хартија сврзувачки елементи Scrapbooking Разубавувањето за Хартија Декорација Деца DIY Занает Злато/309 (Боја : Злато)

LIXFDJ 200 Парчиња Мини Круг Главата 4.5 мм Метал Brads Хартија сврзувачки елементи Scrapbooking Разубавувањето за Хартија Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 338.40
Износ
Залиха

Практични и корисни алатки,одлична за scrapbooking,cardmaking,DIY занаети,датотеки,картичка фиксација,декорација,итн.Посебно дизајниран мини brads со тркалезна глава и подели иглички.Материјал : Железо.Декоративни разубавувањето за хартија, занает.Дијаметар : Прибл.4.5 mm /0.18 инчен;Должина на пиновите : Прибл.8 mm /0.31 инч.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено,ние ќе го обезбеди она што го сакате,и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : -Специјални дизајнирани мини brads со тркалезна глава и подели иглички.-Практични и корисни алатки,одлична за scrapbooking,cardmaking,DIY занаети,датотеки,картичка фиксација,декорација,итн.-Декоративни разубавувањето за хартија, занает-Материјал : Железо-Дијаметар : Прибл.4.5 mm /0.18 инчен;Должина на пиновите : Прибл.8 mm /0.31 inch Package Вклучува : 200 Парчиња Метал Brads.

Декларирани својства

Најдобри предлози