.

.

Celltreat 229718 Шише Врвот Филтер, Стерилни, Дипломирани, ЈСВ Филтер Материјал, 0.22 µm големината на Порите, 90mm Дијаметар, 1000mL Волумен (Случај на 24)

Celltreat 229718 Шише Врвот Филтер, Стерилни, Дипломирани, ЈСВ Филтер Материјал, 0.22 µm големината на Порите, 90mm Дијаметар, 1000mL

Мислење на купувачите:

DEN 3312.00
Износ
Залиха

Аглеста црево barb адаптер одговара на 3 големина црево дијаметри и се зголемува единица стабилност.Polyethersulfone (ЈСВ) мембрана за висок проток и ниска обврзувачки.Шише врвот филтри одговара на CELLTREAT решение шишиња или други стандардни 45mm навој решение чување шишиња.Шише врвот филтри не се вклучуваат решение шишиња.Спакуван стерилни (гама irradiated) во вреќи. 229718, 1000m L Шише Врвот Филтер, 0.22 во ЈСВ Филтер, 90mm Дијаметар, Стерилни.Карактеристики : Лесен-за-читање моделирани graduations марки на шише врвот филтер Храбар лесен-за-читање печатени мембрана и големината на порите за лесна идентификација Криви шише дизајн за лесно ракување Печатени многу на број и рок на траење на секоја шише врвот Подобрување на филтерот за поддршка овозможува побрз проток Аглеста црево barb адаптер вклопува три големина црево дијаметри и го спречува филтер од ѓубрето Polyethersulfone (ЈСВ) мембраната е за висок проток и ниска обврзувачки 0.22 во ЈСВ мембрана е првиот избор за стерилни филтрација на клеточна култура медиумите Шише врвот филтри одговара на CELLTREAT решение шишиња или други стандардни 45mm навој решение чување шишиња Шише врвот филтри не се вклучуваат решение шишиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози