.

.

Oiiwak Двојна Леќа Endoscope со 16.5 FT Кабел и Oiiwak Три Леќа Borescope со 11.5 FT Кабел 4.3 Екран IPS

Oiiwak Двојна Леќа Endoscope со 16.5 FT Кабел и Oiiwak Три Леќа Borescope со 11.5 FT Кабел 4.3 Екран IPS

Мислење на купувачите:

DEN 5279.76
Износ
Залиха

【Две Камери】страна камерата ја прави endoscope многу повеќе корисни кога треба да се види точка внатрешната структура во тесниот простор, како што е гасоводот внатрешниот ѕид, вентили на возилото цилиндри, кои можат да се префрлат на 90 степен е приказ со еден клик, без да се движи на сонда!Предната камера фокусна опсег е 3-10см / 1.2-3.9 инчен и на страната на камерата е 2-6cm / 0.8-2.4 инч. 【Водоотпорен & 1080 P Со】змија на камерата леќи на камерата со IP67 водоотпорен, 1980*1080 P резолуција, 8 мм дијаметар и 8 компјутери прилагодливи LED светла кои ја поддржуваат оваа сонда камера лесно да ги видите и да снимате јасна слика и видео од хард - да стигнат до местото.Секој објектив ќе ви понуди 80-степен видливи агол.Длабочината на полето на предната камера е на 1.2-4inch(3-10 cm), на двете страни-камери во 0.39-0.98 инчен(1-2.5 cm) и 0.78-2.4 инчен(2-6 cm).

Декларирани својства

Најдобри предлози