.

.

Deemark Ortho Balm ( 50gm*4) 200grm - Болки во зглобовите, Болки во Грбот, Мускулите, Болка | Болка во Грлото Спондилитис & Ишијас | Грчеви во Мускулите, Sprains | Артритис & Twitching

Deemark Ortho Balm ( 50gm*4) 200grm - Болки во зглобовите, Болки во Грбот, Мускулите, Болка | Болка во Грлото Спондилитис & Ишијас

Мислење на купувачите:

DEN 959.76
Износ
Залиха

Високо Ефикасен за Заедничка Болка & Мускулите, Болка.Корисно во Менаџмент на Болката во Грлото, Спондилитис & Ишијас.Ефикасни во Грчеви во Мускулите, Sprains, Артритис & Twitching.Рехабилитираа Вкочанети Зглобови. 100% Ајурведа, Без Несакани Ефекти.Deemark Ortho Balm е револуционерен формулација за да се обезбеди инстант олеснување од болката во зглобовите и цврстина.Тоа им помага непречено функционирање на различни засегнати зглобовите.Deemark Ortho Balm ублажува на болки поврзани со зглобови на нашето тело поради вкочанетост или разни болки во телото како коленото, рамото, грбот, артритис и грлото на матката, или замрзнато рамо, тенис лактите, или поради недостаток на исхрана, или синовијалната Течност.Тој е дизајниран и е сертифициран од страна на NRDC & CSIR-NEIST.

Декларирани својства

Најдобри предлози