.

.

Testors Глеѓ Модел на Бои, Рамни Бела, Сјајна Бела, Рамни Црни, Полу-Сјајна Црна, Сјаен Црн, и Потенки, 1/4 оз (Пакување од 6) - со Направат Вашиот Ден Боја Четка Сет

Testors Глеѓ Модел на Бои, Рамни Бела, Сјајна Бела, Рамни Црни, Полу-Сјајна Црна, Сјаен Црн, и Потенки, 1/4 оз (Пакување од 6) -

Мислење на купувачите:

DEN 210.00
Износ
Залиха

Testors глеѓ сликам собата.Секое шише е 1/4 fl мл. 6 Шишиња Вкупно.Овие сите намена глеѓ бои може да се користи на многу видови на површини.Фино земјата пигменти даде врвен проток и покриеност.Лесно да се примени и лек во 48 часа Направен во САД.Направи Вашиот Ден боја четка комплет доаѓа со 10 различни четки од сите големини и форми за да одам на работа.Testors Глеѓ Модел на Бои, Рамни Бела, Сјајна Бела, Рамни Црни, Полу-Сјајна Црна, Сјаен Црн, и Потенки, 1/4 оз (Пакување од 6) - со Направат Вашиот Ден Боја Четка Set Testors глеѓ сликам собата.Секое шише е 1/4 fl мл. 6 Шишиња Total Colors Вклучуваат : Рамни Бела, Сјајна Бела, Рамни Црни, Полу-Сјајна Црна, Сјаен Црн, и Thinner These сите намена глеѓ бои може да се користи на многу видови на surfaces Finely земјата пигменти даде врвен проток и покриеност.Лесно да се примени и лек во 48 часа, Направени во USAMake Вашиот Ден боја четка комплет доаѓа со 10 различни четки од сите големини и форми за да одам на работа.

Декларирани својства

Најдобри предлози