.

.

inktastic 100 Проценти Фарма Дете Доенче Creeper

inktastic 100 Проценти Фарма Дете Доенче Creeper

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Нашите унисекс едно парче бебе bodysuit прави уникатна облека подароци за новороденчињата, бебиња, мали деца, бебето тушеви и expectant мајки.Брзо и лесно менување пелена со засилен три-брзо затворање.Цврсти бои се 100% памук, други се памук/полиестер или памук/полиестер/viscose Смеса.Облека печатени Во САД.Симпатична црвено штала лого за 100 Проценти Фарма Дете доаѓа на оваа забавна Младата Creeper подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози