.

.

Kiditude Татко е Мојот Херој Полицијата Сина Линија Бебе Bodysuit

Kiditude Татко е Мојот Херој Полицијата Сина Линија Бебе Bodysuit

Мислење на купувачите:

DEN 408.00
Износ
Залиха

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Мојот Татко е Мојот Херој полицаец сина линија бебе onesie поддршка татковци во спроведување на законот.Достапни во бела боја.Печатени во САД на 100% памук, машина перат bodysuit кој lapped рамената за лесно вклучување/исклучување во текот бебе е деликатна главата и 3 предвремени затворање на дното за брз пелена промени.Големина на Табела : 0-3 Месеци : 0-7 lbs, 7.5" градите, 14" должина 3-6 Месеци : 8-16 lbs, 8" градите, 15" должина 6-12 Месеци : 17-24 lbs, 9" градите, 16.5 должина 12-18 Месеци : 25-29 lbs, 9.5" градите, 18" во должина.

Декларирани својства

Најдобри предлози