.

.

Поп Теми Малку Лебовски Урбани Achiever Смешно Цитат Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

Поп Теми Малку Лебовски Урбани Achiever Смешно Цитат Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дизајнирана и отпечатена во САД.Екипажот вратот bodysuit.Snap crotch.Премија, претходно shrunk, памук бебе bodysuits направени со мека, прстен-откачи памук за tshirt удобност на деликатни новороденче кожата.Едно парче бебе облека на располагање во бебе сина, розова, сива, црна и бела во 6 M, 12 M, 18 МИЛИОНИ и 24 M големини.Бебе bodysuits за девојки и момчиња се кратки ракави стил со круг на рамо.Сите мастило, влакна, етикети и сврзувачки елементи биле точно тестирани за безбедност и влијанието врз животната средина и се овластени СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX.Во потрага по кул бебе подароци?Симпатична бебе bodysuits се најдобри бебе туш подароци за момчиња и девојчиња.Единствена новина печати едно парче бебе облека се смешни и симпатична Божиќ, раѓањето соопштенија, 1-от роденден подароци, или да се додаде за да подарок регистар премногу!Не?т заборавајте за 2 бебето подароци или 3-то или 4 - прифатлива бебе облека го слават секое ново доаѓање без случува overboard.Со гордост печатени и испраќаат во Остин, соединетите американски држави на САД.Што добивате кога ќе се премине страст за поп-културата со голема потрага и удобно облека?Поп Конци!.Нашите производи се достапни во широк спектар на стилови и големини и со над 1500 прекрасна графика, вие лесно може да се најде голема дизајн за да одговара на вашата личност!.

Декларирани својства

Најдобри предлози