.

.

BronaGrand 40pcs Bobbin Тема Носителите на Тема Пријатели Клипови Машина за Шиење Додатоци за Машина за Шиење,Bobbins Организатор

BronaGrand 40pcs Bobbin Тема Носителите на Тема Пријатели Клипови Машина за Шиење Додатоци за Машина за Шиење,Bobbins Организатор

Мислење на купувачите:

DEN 117.36
Износ
Залиха

★【ПАКЕТ НА 40】 : Доаѓа со 40 парчиња тема bobbin носители клипови во 4 бои, а секоја боја 10 парчиња.Може да ги исполни вашите различни потреби. ★【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 : Изработени од квалитетни пластични, шиење bobbin клипови се издржливи и здрав, може да трае долго време. ★【4 СВЕТЛИ БОИ】 : Виолетова, розова, сина, зелена.Светли бои, да ви помогне да знаете право конец за шиење гајтанот многу полесно и побрзо. ★【ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА】:Должина околу 6.7 cm/2.6 инч.Лесно да се стави преку или отстраните од нишката bobbin држачот. ★【ПРАКТИЧНА ПРИМЕНА】:Одговара на повеќето bobbins и конец spools, вклучувајќи Видови A, A/15, и L, може да се задржи вашата теми и bobbins организирани.

Декларирани својства

Најдобри предлози