.

.

Ultima Bobbin Носителот - Bobbin Случај w28 Bobbins - Пластични Bobbin Чување на Кутии - Пластични Bobbins - Шиење Поими, Quilting Додатоци (Bobbin Кутија w28 Пластични Bobbins)

Ultima Bobbin Носителот - Bobbin Случај w28 Bobbins - Пластични Bobbin Чување на Кутии - Пластични Bobbins - Шиење Поими, Quilting

Мислење на купувачите:

DEN 264.00
Износ
Залиха

Кутија има 28 bobbins и е направен од издржлива пластика и се види преку па нишка бои се лесно видливи преку кутија.Ви помага да се организира и лесно да ги најдете сите за шиење bobbins.Изградена од тешки јасно пластика и има latching капакот да се задржи bobbins безбедна и во место.Вклучува 28 стил SA-156 bobbins направени за Брат, Пејач, Babylock, Janome & Kenmore машини за шиење.Bobbins се вклопи во било која машина за шиење дека го прифаќа стил SA156 bobbins.

Декларирани својства

Најдобри предлози