.

.

Видал Sassoon Про Серија, 6RR Пистата Црвена, 1 Count

Видал Sassoon Про Серија, 6RR Пистата Црвена, 1 Count

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Како салон боја, секоја сенка на нашите Видал Sassoon Про Серија трајна боја на косата се меша за да го калибрирате право мешавина од пигменти, инкорпорирање на салонот боја експертиза во секоја кутија.Богата, живописни нијанси се лесно да се примени, кои ви даваат изгледот што го сакате, без посета на салон за убавина.Лесно, at-home систем обезбедува до 8 недели на салон за убавина-квалитет на длабоко црна за твоите најдобри софистициран изглед.Комплет вклучува Видал Sassoon ПРОТИВ Хидра Блок Боја Зачувување на средството за смекнување на косата, со цел да помогне да се спречи исчезнат надвор и да ја задржите вашата боја жив.

Декларирани својства

Најдобри предлози