.

.

брис AIfaparf Милан ЕВОЛУЦИЈА на Боја Коцка Трајна Крем Haircolor Боја (w/ Елегантни Челик Pin Стаорец Опашка Чешел) Алфа Италија Parf Creme Боја на Косата - 7.1 - Медиум Пепел Русокос

брис AIfaparf Милан ЕВОЛУЦИЈА на Боја Коцка Трајна Крем Haircolor Боја (w/ Елегантни Челик Pin Стаорец Опашка Чешел) Алфа Италија

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Овој комплет вклучува Елегантни Челик Pin Стаорец Опашка Чешел за лесно и прецизно апликација додека обезбедување на одделување на косата !Обезбедува професионални резултати!Анти-Статички Метал Pin може да се користи за sectioning, разделба, и стилизирање на косата кога боење или молњи!.Еволуција на Боја Коцка е постојан козметички коса, боја крем.Пионерски перформанси во професионалниот боја услуга : содржи 3 D технологија која совршено бои на косата.PPD слободни.Совршена Боја 3 D Резултати со одлична покриеност, интензивни, дефинирани, па дури и фрла, сигурен траење, супериорен, 100% сива покриеност.Совршен Коса 3 D Резултати со извонреден сјај, мека, метежот-слободен коса, сила и еластичноста.Повеќе пигменти навлезат подлабоко во губење на вратило, со што се предизвикува намалена отворањето на скали.Тоа, исто така, помага да се балансираат на ниво на влага во влакна.

Декларирани својства

Најдобри предлози