.

.

Миа Тајна Помине Уметност во Прав Шик Неонски Колекција - .25 оз (Светла Виолетова)

Миа Тајна Помине Уметност во Прав Шик Неонски Колекција - .25 оз (Светла Виолетова)

Мислење на купувачите:

DEN 240.00
Износ
Залиха

Обидете се сите нијанси на Шик Неонски Колекција.Одлично за лична и професионална употреба.Одлично за гел, акрилик, gelux и лак.Лесно и Нерви слободно да се користи.Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Миа Тајно го направи тоа повторно!Со овие прекрасни, неверојатно пигментирани неонски бои, вашите нокти ќе бидат видени од секој и секого.

Декларирани својства

Најдобри предлози