.

.

WHW Целата Куќа Светови Птица Бања со 2 Врапчињата, Беж Камен Заврши Слив и Браун, Сите Временски Поли Смола, 8.25 инчи Дијаметар (21cm)

WHW Целата Куќа Светови Птица Бања со 2 Врапчињата, Беж Камен Заврши Слив и Браун, Сите Временски Поли Смола, 8.25 инчи Дијаметар

Мислење на купувачите:

DEN 671.76
Износ
Залиха

Добредојдовте пролет со нашите шармантни Врапчињата На Rim Птица Бања.Нашите уметници имаат заробени редок момент како 2 врапчињата костур и погледот на едни со други за рамката на нашите шармантни Птица Бања.Рамно дно,, оваа мала бања е совршен за да се одржи на табела блузи или директно на теренот за да додадете контакт на whimsy во вашата градина.Беж слив има една убава текстура која го имитира вистински камен и мерки за 8 1/4 инчи во дијаметар.Секој врабец, направен да изгледа како бронза, е околу 1 ½ високи x 2 1/2 инчи широка.Оваа птица бања е направена од високо квалитетни Поли Смола и може да останете надвор на целата година, во зависност од вашиот клима зона. (Ве молиме имајте во предвид дека тоа не е мраз доказ.).Кога се полни со вода, врапчињата' рефлексија е направена, нивниот гест на пријателство е симпатична.Во плиток сад има околу 1 ½ инчи на вода.Алтернативно, за да се пополни ова со храна за да се привлечат птици.Одлично за kinki, оваа птица бања е одличен подарок за птица и љубители на секој кој сака нивната градина.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови.Добредојдовте пролет со нашите шармантни Врапчињата На Rim Птица Бања.Нашите уметници имаат заробени редок момент како 2 врапчињата костур и погледот на едни со други за рамката на нашите шармантни Птица Бања.Рамно дно,, оваа мала бања е совршен за да се одржи на табела блузи или директно на теренот за да додадете контакт на whimsy во вашата градина.Беж слив има една убава текстура која го имитира вистински камен и мерки за 8 1/4 инчи во дијаметар.Секој врабец, направен да изгледа како бронза, е околу 1 ½ високи x 2 1/2 инчи широка.Оваа птица бања е направена од високо квалитетни Поли Смола и може да останете надвор на целата година, во зависност од вашиот клима зона. (Ве молиме имајте во предвид дека тоа не е мраз доказ.) Кога се полни со вода, врапчињата' рефлексија е направена, нивниот гест на пријателство е симпатична.Во плиток сад има околу 1 ½ инчи на вода.Алтернативно, за да се пополни ова со храна за да се привлечат птици.Одлично за kinki, оваа птица бања е одличен подарок за птица и љубители на секој кој сака нивната градина.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови Добредојдовте на производот линија на Целата Куќа Светови.Њујорк базирана компанија нуди висок квалитет, стилски производи за секоја соба во куќата и надвор од неа.Од кујната, во дневната соба, за да спалната соба, трпезарија, home office, плакар и градина : Нашите критериуми се удобност, квалитет, стил и вредност.

Декларирани својства

Најдобри предлози