.

.

Маслиново & Пике Жените Големи Хоризонтални Кристал Цвет Потресени Бејзбол Капа

Маслиново & Пике Жените Големи Хоризонтални Кристал Цвет Потресени Бејзбол Капа

Мислење на купувачите:

DEN 1199.76
Износ
Залиха

Тока затворање.Целосно се прилагодува со тока стил назад.Висок квалитет на камења.Малку потресени сметка.Потресени glitz бејзбол капа со Маслиново & Пике.Светкава камен цвет дизајн обезбедува многу искра.Целосно прилагодливи назад карактеристики синтетички кожа тока назад.

Декларирани својства

Најдобри предлози