.

.

Црна Боја На Бела Памучна 2 Парчиња Прилагодливи Работи Капи Симпатична Печатени Работи Капа со Копчето Bouffant Turban Капа за Жени Мажи

Црна Боја На Бела Памучна 2 Парчиња Прилагодливи Работи Капи Симпатична Печатени Работи Капа со Копчето Bouffant Turban Капа за Жени

Мислење на купувачите:

DEN 407.52
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.полиестер влакна. ★Квалитет Ткаенини : Направен од дише и мека полиестер, памук пот абсорбента крпа со еластична бенд и прилагодливи вратоврска.Caps се совршено се вклопуваат за било главата форма. ★Пот Абсорбента Дизајн : Челото изграден во sweatband низ предниот крај за апсорпција на влага можете да продолжите да се исуши. ★Совршен Дизајн : Разни шема за да изберат, можете да изберете стил кој најмногу ви одговара.Одлична за сите типови коса и стилови.Ние дизајн на капи со копчиња да ги заштитите ушите за оние кои се носи маска. ★Широк Прилики : Совршен во секојдневниот носи и сите видови на места како во болница,убавина, празнина стоматологија, миленичиња болница.Тоа може да се користи како готвач шапка, убавината спа капа,итн. ★Грижа Инструкции : Рака мие во студена вода и да се исуши,Даде капи нежна водат откако ќе се исчистат, да се натераат да се врати во форма.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози