.

.

Dickies Жените Платно Цветни Печати Воена Капа, Розова

Dickies Жените Платно Цветни Печати Воена Капа, Розова

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Платно,Полиестер.Snap На затворање.Официјално лиценцирани Dickies бејзбол капа.Направени од највисок квалитет, Dickies капи се издржливи да ви трае сезона по сезона. 100% Полиестер.Одличен подарок идеја за секоја прилика.Цветни Печатење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Симпатична западен стил за дами во оваа Dickies возач на камион капа.Оваа воена капа има тока затворање и на рамно стакло.Ова платно капа е количини и има цветни печатење.

Декларирани својства

Најдобри предлози