.

.

Бејзбол Капа Унисекс Тато Шапка Памук Низок Профил Гроздобер Изми Прилагодливи Обичен Капа за Мажи

Бејзбол Капа Унисекс Тато Шапка Памук Низок Профил Гроздобер Изми Прилагодливи Обичен Капа за Мажи

Мислење на купувачите:

DEN 345.36
Износ
Залиха

Предмет Тип : Бејзбол Caps Hat Големина : Прилагодлив size Style : Случајни, Outdoor Material : 100% Памук тексас fabric Strap Тип : Најлон Fastener Tape Occasion : Погоден за секојдневен, хип-хоп,спорт,улица танчерка , активности на отворено, било други прилики.Предмет Тип : Безбол Капи.И тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели, семејството, колеги итн.На капа е опремен со метален прилагодување тока.Совршен за секојдневно носење, исто така, заштита на вашата кожа во топол ден и да ви изгледа кул во исто време!.Материјал:100% Памук тексас платно, прилагодливи Прстен Тока Рака.Тоа добро се вклопува на главата турнеја.Сите што ви треба е спарите со sweatshirt и вашите омилени фармерки и сте подготвени да одите!.Тока затворање.Материјал : 100% Памук тексас ткаенина.Повод : Погоден за секојдневен, хип-хоп,спорт,улица танчерка , активности на отворено, било други прилики.Погоден за различни прилики : Совршен за спорт, отворено активности, Патувања,итн,погоден за mens и женска,едноставно Стои Надвор Од Толпата.Стил : Случајни, Отворено.Тоа е лесен и погоден за надворешно и внатрешно, одлично се вклопуваат за било Секојдневна облека.Совршен кампување подарок за семејство, пријатели.Оваа персоналните бејзбол капа е составен дел на модата со поединечни шеми и високо-квалитетни материјали.Материјал опис : 100% памук (изми тексас ткаенина)Производ перформанси : умерена дебелина на ткаенина, single-layer ткаенина, нема надеж, classiccurved обод шапка, тешки и беспомошна, не picky, кул и кул Тоа е природно, удобно и дише, светлина и суво, со пот-абсорбента појас во внатрешноста, која може да апсорбира потта и фитил на влага.Заштита на вашата кожа од штетните uv зраците со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.2 инчи(Може да Се Прилагоди).Дали сте во потрага по врвен квалитет, екстра удобни бејзбол капа за да го завршите вашиот секојдневен изглед?.Гребенот : 2.Големина : Една големина одговара на повеќето, Обемот : 21.Оваа капа со добар квалитет прави да уживаат голема активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози