.

.

Propper Унисекс Summerweight Тактички Шапка Капа

Propper Унисекс Summerweight Тактички Шапка Капа

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 94% Најлон/6% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.ЛЕСНИ ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Направен од нашите најсветлите ткаенина некогаш со вграден-во UPF 50 заштита од сонце.ЛАДЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : Дише и влага wicking за макс ладење во најжешките услови.Повеќе главата потење, повеќе капа фитили и потоа се суши за чиста изгледаат и се чувствуваат.ЛЕСНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Три јамка области, напред, назад, и врвот нека ви accessorize капа со свој закрпи да се направи капа свој.ПРЕМИЈА НА ГОЛЕМА ЦЕНА : Квалитет и вредност во секој бод. 50+ години, над 250 M облека направена за некои од светските најтешките клиенти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Со три јамка полиња, а се изедначи на врвот дека нема да се меша со пукање muffs и ultralightweight материјал, summerweight капа е совршен начин да го врвот исклучите вашиот summerweight униформа.

Декларирани својства

Најдобри предлози