.

.

Заштита На Нашите Права На Глас Шапка Изми Опуштено Шапка Прилагодливи Унисекс Бејзбол Капа Црна

Заштита На Нашите Права На Глас Шапка Изми Опуштено Шапка Прилагодливи Унисекс Бејзбол Капа Црна

Мислење на купувачите:

DEN 278.40
Износ
Залиха

100% Памук.Тока затворање.Рака Мие Само.Материјал : Изми Тексас Татко Ми Капа За Сите Мажи И Жени Направен Од 100% Памук.Нашите Капа Додавање На Пот Апсорпција Бенд Во Внатрешноста,Може Да Го Апсорбира Потта И Отстранете Влагата Ви Донесе Удобно И Кул Чувства.Големина : Една Големина Одговара За Унисекс,се Мијат Тексас Бејзбол Капа,Капа на Турнеја : 22-23inches(55-59cm),Обод Шапка : 2.8 инчи(7cm),Шапка Круна : 3.5 Инчи(9cm).Дизајн : Едноставен И Елегантен Дизајн.Прилагодливи Токи Затворање На Задната страна,Таму Е конска опашка Дупка,Може да се Повлече за Коса Преку,И Не се Загрижени Хаос Со Косата Повеќе.Одлична За Различни Повод : Како Секојдневна Употреба Конска Опашка Изми Бејзбол Капа Голема За Пешачење,Риболов,Работи,Патувања,Бејзбол,Велосипедизам,Голф,Тенис.Нашите Гроздобер Изми Тексас Бејзбол Капа Совршен За Роденден,Денот на Мајката,Таткото Ден,Божиќ,Нова Година,за Денот на Вљубените За Вашето Семејство,Пријатели,на Ближниот,Колеги И Соучениците.Нашите Тексас Бејзбол Капа Со Пред-Криви Гребенот Стакло,Светлина И Лесно Да Се Носат.Тоа Е Одлично За Активности на Отворено.Оваа Изми Тексас Тато Шапка Може Да Се Заштити Вашето Лице,Очи И Коса Од Штетните Ув Зраци.Оваа Капа Е Практичен И Достапна Во Сите Годишни Времиња.Перење Инструкции : Тоа Е Препорачувам Перење Оваа Мода Бејзбол Капа Со Рака.Не Машина За Миење.Ако Имате Било Какви Проблеми,Можете Да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Послужи.

Декларирани својства

Најдобри предлози