.

.

YKFSDPZ Мажите и Жените Печ Боја Блокирање на Безбол Капи Отворено Сонце Капи Искинале Капи (Боја : 7, Големина : Една Големина)

YKFSDPZ Мажите и Жените Печ Боја Блокирање на Безбол Капи Отворено Сонце Капи Искинале Капи (Боја : 7, Големина : Една Големина)

Мислење на купувачите:

DEN 435.60
Износ
Залиха

Препорачливо е да се мијат со рака, да се изложуваат на сонце, не го изложувајте на сонце, а не кајгана.Погоден за мажите и жените, како подароци за семејството, пријатели и љубовници.Прилагодливи затварање со метални тока обезбедува совршено се вклопуваат за главата, една големина одговара на повеќето луѓе. 6 дише везови дупки да се зголеми breathability и задржи главата кул.Го носат овој удобно бејзбол капа во сите активности на отворено за заштита на вашата кожа од штетните UV зраци и да ја задржите вашата коса далеку од очите.Производот Категорија : Бејзбол Cap Applicable полот : мажите и women Suitable сезона : лето, зима, пролет, autumn Applicable сценарија : спорт, бизнис, одмор, на плажа, на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози