.

.

Јужна Африка Знаме Т Унисекс Јасни Дише Тато Капа

Јужна Африка Знаме Т Унисекс Јасни Дише Тато Капа

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер. 100% Полиестер.Препорачливо е да не го притиснете,тоа може да се мијат со рака или со машина.Кога сте на отворено,ве молиме да го носат овој удобно бејзбол капа за да се заштити кожата од УВ зраците.Тоа е многу погоден за унисекс секојдневно вежбање,салата,скара,спортски настани,градинарство,партија,плажа,парк,базен,семејството или само на дружење дома.Воздух излезот дизајн,без топлина,се достапни во четири сезони,беспомошна и прав,светлина и лесно да се носат,класичен,кул и модерен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Препорачливо е да не го притиснете,тоа може да се мијат со рака или со машина.Кога сте на отворено,ве молиме да го носат овој удобно бејзбол капа за да се заштити кожата од УВ зраците.Тоа е многу погоден за унисекс секојдневно вежбање,салата,скара,спортски настани,градинарство,партија,плажа,парк,базен,семејството или само на дружење дома.Воздух излезот дизајн,без топлина,се достапни во четири сезони,беспомошна и прав,светлина и лесно да се носат,класичен,кул и модерен.

Декларирани својства

Најдобри предлози