.

.

Елемент за Мажи Wolfeboro Крива Капа

Елемент за Мажи Wolfeboro Крива Капа

Мислење на купувачите:

DEN 669.84
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 98% Памук И 2% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Мажите flexfit шапка.Памук смеса.Криви гребенот.Врежана faux кожа дрво логото парче на предната центар.Се водат одговара.На Wolfeboro Крива Шапка е сигурен цврстите со класичен облик и секојдневниот флексибилност.Направени со флексибилни памук мешавина, оваа шапка нуди криви гребенот и широк одговара.

Декларирани својства

Најдобри предлози