.

.

GBRacing CP-D675R-2011-CS-8-К-GBR Заштита Пакет

GBRacing CP-D675R-2011-CS-8-К-GBR Заштита Пакет

Мислење на купувачите:

DEN 9508.08
Износ
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.GBRacing користи инженерски одделение, 60% долго стаклени влакна најлон 6.6 во текот на сите негови Топ-за средно моторот покрива (патент #GB2479405 за подобрување на материјалните состав).За употреба на пат и патот.GBRacing е постојано се развива и подобрување на нашите несреќа заштита производи од Тимот и за повратни информации од корисниците обезбедување најбезбедните и најефикасните мотор за заштита на пазарот.Заштита пакет и paddock застане за полнење за 675 R DAYTONA, 8mm.

Декларирани својства

Најдобри предлози