.

.

GTM 1010 GPS Стан Батеријата Пакет за GL200 GL300 GL300W GL300VC GL300MA GL320M Trackers, 10000 mAh, Батерија Рамен Батеријата, Водоотпорен Магнетни Планината Случај, USB C Connector

GTM 1010 GPS Стан Батеријата Пакет за GL200 GL300 GL300W GL300VC GL300MA GL320M Trackers, 10000 mAh, Батерија Рамен Батеријата, Водоотпорен

Мислење на купувачите:

DEN 789.60
Износ
Залиха

4 cm); нуди силни Магнетни Планината дека е клучно да се знае Шпион на самото Место.GPS TRACKER БАТЕРИЈАТА ПАКЕТ СО КОМПАТИБИЛНОСТ : - GL200 GL300 GL300 W GL300 VC GL300 MA и GL320 M Trackers; Crushproof, dustproof, и вдп (може да биде потопен под 1 метар вода до 30 минути, во согласност со IP67 тестирање параметри); напредно Рамна батеријата може да се зголеми на флексибилност на GPS Trackers.УДОБЕН GPS TRACKER БАТЕРИЈАТА ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ услови : - силна Водоотпорен дизајн е погодно да се користи на отворено се движат возила, додека за заштита на внатрешни работи од влага и корозија и совршен за долгорочно следење GPS,Тоа ви овозможува да се распоредат тоа насекаде, дури и во harshest временските услови.На засилен магнет нема да биде одделен.Магнет е оценет многу висока.GPS БАТЕРИЈАТА ПАКЕТ СО ДОЛГ ЖИВОТ : - 3.GPS Tracker Батеријата Пакет : GPS Стан Батеријата Пакет За Вашата GL200 GL300 GL300 W GL300 VC GL300 MA GL320 M Тракер со батерија на GPS Стан Батеријата Пакет Со Магнетни Случај ✓ GTM 1010 GPS Trackers Батеријата Пакети се наменети за Queclink Мулти-Цел GPS Trackers : GL200, GL300, GL300 W, GL300 VC, GL320 M и GL300 MA.ЕКСТРА ЗАШТИТА : - Лесно се отвори latch; Гумени лагер за екстра заштита, двојки како О-прстен печат; Конектор кабел за да го поврзете уредот на батеријата; Лесен за употреба само со приклучување на GPS Tracker во USB-порта на станот батеријата и concealable за GPS Системи за Следење.Тоа е дизајнирана и структурирана да биде ставена во секое возило. ✓ Други производителот уреди исто така, може да се вклопуваат во оваа батерија, пак, доколку ги задоволуваат следниве критериуми : 1) нивната големина е во рамките на внатрешната димензија на случајот минус на батеријата големина и 2) уреди користете мини USB конекторот.7 V батерија Рамен батеријата, капацитет : 10,000 m Ah Battery charger USB-C Конектор кабел за да го поврзете уредот на батеријата Предности Вдп*, crushproof, и dustproof Case е во можност да биде потопен под 1 метар вода до 30 минути, во согласност со IP67 тестирање parameters Easy отвори latch Rubber лагер за екстра заштита, двојки како О-прстен seal Compact висок капацитет на батеријата Неверојатно Силни Магнетни Планината Ќе го Задржи Вашиот Опрема се Обезбеди Под Сите Услови.Едноставно место на било Рамни Метални Површината.

Декларирани својства

Најдобри предлози