.

.

Powerextra 21.6 V 5.0 Ах V6 Замена на Батеријата Компатибилен за V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 Апсолутна Животинско Motorhead Тенок SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09

Powerextra 21.6 V 5.0 Ах V6 Замена на Батеријата Компатибилен за V6 DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 Апсолутна Животинско Motorhead

Мислење на купувачите:

DEN 1113.60
Износ
Залиха

【V6 Батеријата Детали】5000m Ah 21.6 Volt Литиум-јонска 108 Wh.Одговара за V6 серија ОЕМ полначот и во вашиот уред.Во согласност со препораките на FCC/Ro HS/CE/UL2595 безбедност тестирање стандарди. 【Компатибилен со V6 Модели】Работи и со сите V6 DC59 DC58 DC61 DC72 DC74 DC62, V6 Апсолутна Животинско Motorhead Тенок HEPA Fluffly Вакуум,595 650 770 880 SV03 SV04 SV05 SV06 SV07 SV09 Рачни Правосмукалка и wall-монтирани dock / стојат единица полнач. 【Надгради 5.0 Ах капацитет】истата функција и големина, како оригиналниот V6 батеријата.Поголем капацитет, што значи дека вашиот вакуум машината може да добие повеќе се кандидира време и помалку полнење пати.Ова е крајната комбинација на моќ и погодност за целото дома чистење. 【Multi Protect системот за безбедност на】Батерии имаат многу ефикасен батеријата заштита на системот за управување со е комбинација на високо-напонските заштита, тековната регулатива, за контрола на температурата, и повеќе се да ја чувате батеријата и автоматски се безбедни.Сите овие може да се продолжи животниот век на батеријата. 【Услуги за поддршка】се Излади ја батеријата пред да го полните по тешки за употреба.Можете да добиете 1 * 5.0 Ах v6 батерија, 2 * филтри, 1 * четка 2* филтри; 1* четка; 1* батеријата се отстрани шрафцигер; 1* Капакот на Батеријата.

Декларирани својства

Најдобри предлози