.

.

Diono Сите Временски Шетач Footmuff, Универзална Одговара од Бебето на Деца со Пријатна Супер Меки Баласт, Водоотпорна, Отпорен на Вода Обвивка, Жолта Сулфур

Diono Сите Временски Шетач Footmuff, Универзална Одговара од Бебето на Деца со Пријатна Супер Меки Баласт, Водоотпорна, Отпорен на

Мислење на купувачите:

DEN 1943.76
Износ
Залиха

СИТ КАКО БУБАЧКА : Супер кадифен соочи се да се задржи на вашиот мал една удобна, топли и суви.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Нашата централна zip овозможува лесен пристап до вашиот малку и ви помага да се регулира својата температура со леснотија.ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Екстра-долго пред престилка доаѓа до високи за да се заштитат од елементи, со умен интегрирани магнетни пати во текот дел кој може да се наоѓа над браник бар.РАСТЕ ВО движење : Три рамо подигнат позиции кои растат со бебето.Сите-во-едно Кабриолет Автомобил Места.Бустер Места.Колички.Превозниците.Во Автомобил Додатоци.Шетач Додатоци.Без оглед на временските услови, каде што ви се случува имаме што се опфатени со нашиот сите временски footmuff, дизајниран со супер кадифен соочи се да се задржи на вашиот мал една пријатна, топла и сува во зимските месеци, Тоа исто така може да се претвори во лагер за вашиот шетач во текот на летото.Нашите дизајнери знаат колку е важно да се задржи на вашиот мал една пријатна и удобна, така и нашата footmuff доаѓа право до нивната брада, или тоа може да биде укината надолу и обезбедени со нашите умно интегрирани магнети.Ние сме вклучени лесен пристап централна zip, така што ќе може да се добие вашиот малку еден во и надвор и регулирање на температурата со леснотија, а ги чисти удар област за оние што Матен деца чизми и три рамо подигнат позиции кои растат со бебето.Ова е место каде што креативни умови и иноватори се фаќа за рамената во пејзажот на авантура; место, каде се 'малку различни", е секојдневната норма.Нашата љубов за оригинален дизајн во комбинација со разбирање на современите родителството е причината зошто во текот на милиони родители имаат избрано Diono столче, бидејќи нашиот бренд е роден.И од тогаш?Ние сме биле лансирање иновативни нови производи од година во година, па секое семејство може да ја доживее радоста на патувањето.

Декларирани својства

Најдобри предлози