.

.

Diono Excurze Carrycot за Новороденче, Шетач Bassinet за Бебето Дише Душеци за Удобно Спиење, Погоден од Раѓање, Сина, Тиркизна

Diono Excurze Carrycot за Новороденче, Шетач Bassinet за Бебето Дише Душеци за Удобно Спиење, Погоден од Раѓање, Сина, Тиркизна

Мислење на купувачите:

DEN 1569.60
Износ
Залиха

SNOOZE СРЕЌЕН : совршено лежи рамно на животната средина обезбедување на природна позиција за стрес слободни спиење.ДИШЕ ДУШЕК : smart дише душек ја подобрува циркулацијата на воздух поставена во вентилирани carrycot база во комбинација со интегриран воздух мрежа прозорец.КОНСТРУИРАН ПЕРФОРМАНСИ : Excurze Carrycot душек е наменета за двете удобност и долго-траен перформанси.ЗАДРЖИ БЕБЕТО ОДЛОЖУВАЊЕ : непречено и нечујно ослободување од шетач шасија значи дека може да се задржи бебето одложување како што се движат од место до место.Отстранлив капак, исто така, има 3 худ позиции.КОМПАТИБИЛЕН СО EXCURZE ШЕТАЧ На Excurze carrycot е дизајниран да ги беспрекорно се координира со Excurze шетач.Престилка вклучени со секој Excurze шетач лесно zips надвор за да се обезбеди заштитен престилка за вашиот Excurze Carrycot премногу.

Декларирани својства

Најдобри предлози