.

.

Круз V2 Шетач – Greyson (Јаглен mélange/Јаглерод/Седло Кожа) + Bassinet – Greyson (Јаглен mélange/Јаглерод)

Круз V2 Шетач – Greyson (Јаглен mélange/Јаглерод/Седло Кожа) + Bassinet – Greyson (Јаглен mélange/Јаглерод)

Мислење на купувачите:

DEN 21599.52
Износ
Залиха

КРОШНА & СЕДИШТЕ : 100% ПОЛИЕСТЕР.Пакетот вклучува : 1 Полн КРУЗ V2 шетач, 1 Појавување bassinet.Двојна акција задната суспензија (патент-во тек) во КРУЗ V2 е дизајниран со две различни извори кои се одговори во unison да омекне возење без разлика на детето тежина, поголеми предните и задните гуми да се создаде неспокојот возење.На КРУЗ V2 има помал укината големина го прави полесно да се носат, навивам далеку или заземаат помалку багажникот простор, поголеми деца седиште обезбедува додаде удобност, zip од ткаенина продолжување обезбедува UPF 50+ заштита.На bassinet е спиење во текот на ноќта решение, vented база и душек за breathability.На bassinet има можност да биде продолжен, UPF 50+ sunshade & крошна unzips за додаде проток на воздух.На КРУЗ е избор за родителите бараат полна големина шетач во насочат дизајн кој ја надополнува нивниот начин на живот.Следната генерација КРУЗ нуди поголемо ниво на шетање перформанси и удобност при одржување на своето ветување да биде компактен, без компромис.Трансформира вашиот КРУЗ во pram идеална за вашето новороденче или додадете вториот Bassinet на вашиот ВИСТА за близнаци.Дали за дремење во движење или во текот на ноќта се спие, на Bassinet им овозможува на бебето да лежи целосно рамен.

Декларирани својства

Најдобри предлози