.

.

OPYTR Завртка Подлога 5pcs Тешки Завртка M6 Јаглероден Челик Бетонски Ѕидови Проширување Shield Сидро со Хексадецимален Болт за Земјата Заклучување Инсталација Fastener Подл?

OPYTR Завртка Подлога 5pcs Тешки Завртка M6 Јаглероден Челик Бетонски Ѕидови Проширување Shield Сидро со Хексадецимален Болт за Земјата

Мислење на купувачите:

DEN 697.20
Износ
Залиха

Кои карактеристики е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење и продолжување на завртки животен век.Се користи за одредување затворен бања, клима уред, анти-кражба нето, pendant таванот, анти-кражба врата, отворено парапет.Јаглероден челик, на површината се третира со боја цинк позлата, мазна површина, издржливи.Површински третман : боја цинк позлата.Опис (должина) : Производ должина стандард, како што се М8 * 10 * 60, М8 е дијаметар на завртка, M10 е напишано на обвивка.Шупливи-врата сидро обезбедува фирмата се одржи од внатре вдлабната-core врати и тенки panels1. M6 потреби 8мм влијание drill2. М8 треба да се користи 10мм влијание drill3. M10 треба да се користи 12mm влијание drill4. М12 потреби 16mm влијание drillpacking вклучуваат : 5pcs x проширување screw For подобро шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози