.

.

Топло во Едно Бебе Wetsuit

Топло во Едно Бебе Wetsuit

Мислење на купувачите:

DEN 815.76
Износ
Залиха

Топлата Во Еден е нашиот coziest бебе wetsuit.На руно поставата значи дека бебето е топло и удобно од моментот кога тие се на и запира студени морници кога се добива и од соблекувални, како и додека тие се во вода.Топлата Во Едно ќе ви помогне да се прошири базен време за вашето бебе и е погодна за внатрешна и надворешна базени.Топлата Во Една не се интегрирани пливаат пелена.Ние препорачуваме носи појавување Среќен Nappy Пливаат Пелена под за да се спречи протекување.

Декларирани својства

Најдобри предлози